Si te kerkosh Serial ose Crack me Google?

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Si te kerkosh Serial ose Crack me Google?

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 9:13 pm

  Kjo metode mund t'iu ndihmoje ne kerkimin e Serialeve dhe Crack:

  1) Shko ne [You must be registered and logged in to see this link.]
  2) Shkruan emrin e Programit (qe te intereson)
  3) Pas emrit shkruan edhe keto shifra 94FBR

  ose C6J3
  ose GTQ62
  ose FP876
  ose D3DX8

  4) Si perfundim shtyp "Search"/Kerko ose butonin "Enter".


  googlim te mbare,


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 6:46 pm