Shikoni Statistikat e PC tuaj...

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Shikoni Statistikat e PC tuaj...

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 9:14 pm

  Shikoni Statistikat e PC tuaj...
  Statistikat e kompjuterit tuaj shikohen ne kete menyre:
  Se pari shkojm
  start e pastaj run tek run e shkruajm DXDIAG dhe pastaj dot dalin
  statatistika e PC-es tuaj.


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 6:45 pm