Truke dhe modifikime për Windows XP

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Truke dhe modifikime për Windows XP

  Mesazh nga Zone-X prej Sun Jan 24, 2010 5:00 pm

  Ju Lutem atyre qe dine menyra se si te mund te bejne gjera te ndryshme me windows, please mund te shkruani. Ja po ja filloj une:
  Te vesh nje shortcut te hotmailit ne Desktop:

  Right-click on your desktop and create a new shortcut. For Windows NT/2000 set the target to:


  %windir%\System32\rundll32.exe
  "%ProgramFiles%\Internet Explorer\hmmapi.dll",OpenInboxHandler

  --------------------------------------------------------------------------------

  for Windows 9x/Me set it to:


  rundll32 "C:\Program
  Files\Internet Explorer\hmmapi.dll",OpenInboxHandler
  Click "Finish" and click the icon to launch Hotmail.


  ---------------------------------------------------------------------------------

  Kam shume tricks te tjera, po patet nevoje mund te me pyesni ne forum

  Cheers!
  __________________
  I do not believe in sigs...oh...wait...
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Re: Truke dhe modifikime për Windows XP

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Sun Jan 24, 2010 5:13 pm

  Duhet te prezantohesh
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Une jam Adriatiki (Zone-X)

  Mesazh nga Zone-X prej Sun Jan 24, 2010 6:31 pm

  Une jam Adriatiki (Zone-X)

  Sponsored content

  Re: Truke dhe modifikime për Windows XP

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:36 pm