Kshyre ,,,, nese nuk ban leje se te do PC nuk funksionon

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Kshyre ,,,, nese nuk ban leje se te do PC nuk funksionon

  Mesazh nga Zone-X prej Mon Jan 25, 2010 11:21 pm

  Kesaj askush nga Microsoft nuk kan mund te jap pergjigjje bile ,as Bill Gates !!!

  Hapne Microsoft Office Word (cfare do verzioni).

  Dhe shkruaje " =rand (200, 99) " ( pa thojza )
  Per disa sekonda pritni qe shikoni...

   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:56 pm