Krijo virus ........

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Krijo virus ........

  Mesazh nga Zone-X prej Mon Jan 25, 2010 11:22 pm

  Se pari E hapim 1 Text Ducument
  ne te e shkruajm kshtu por pa kto thonjzat " shutdown -s "
  pastaj shkojm ta ruajm Save As dhe emrin e saj e bojna kshtu por pa kto thonjzat
  " Virus.bat " e ruajm ne destop ose ku te doni .
  Dhe nese klikojm ne te do te na fiket PC
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Re: Krijo virus ........

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Mon Jan 25, 2010 11:26 pm

  Nuk osht VIRUS por osht buton per fikjen e pc
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Re: Krijo virus ........

  Mesazh nga Zone-X prej Mon Jan 25, 2010 11:39 pm

  oki

  Sponsored content

  Re: Krijo virus ........

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:36 pm