Hyn ne Pc te tjetrit

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Hyn ne Pc te tjetrit

  Mesazh nga Zone-X prej Mon Jan 25, 2010 11:52 pm

  se Pari i thuani personit qe deshironi ti hyni mbrenda ne Pc qe te shkon Kshtu:
  kur je tu shkrujt ty aty Siper Lexon **Actions** edhe posht asaj Lexon **Request Remote Assistance** Klikon aty me klikun e majt te mausit edhe pastaj ti duhet me e boj accept edhe duhet te presish pak seconda edhe do te hapet nje dritare e vogel dhe e pret deri sa personi ta pranon, kur ai e pranon do te hapet nje Dritare e Madhe e Cila Do te Tregoje se cka ban personi Ne Pc-n e tij (e disha edhe diqka tjeter si mundesh je mar nen control Pc-n po e kam harru ) Flm Per MireKuptim Shpresoj se ju Hyn Ne Pun

   Ora është Sun Dec 16, 2018 6:04 pm