Fshija USB virusat .... shum thjesht

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Fshija USB virusat .... shum thjesht

  Mesazh nga Zone-X prej Mon Jan 25, 2010 11:55 pm

  START>RUN dhe ne run shenoni F:/ shtypni ENTER dhe USB-ja
  do te hapet si mos te kishte virus

   Ora është Sun Dec 16, 2018 7:06 pm