Si me hi pa pare ne pc te internet caffe

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Si me hi pa pare ne pc te internet caffe

  Mesazh nga Zone-X prej Tue Jan 26, 2010 12:12 am

  Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko:
  CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 her edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy.
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Re: Si me hi pa pare ne pc te internet caffe

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Tue Jan 26, 2010 12:17 am

  Ky osht sen i mir per ata qa nuk dojn me harxhu pare huahauhau
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Re: Si me hi pa pare ne pc te internet caffe

  Mesazh nga Zone-X prej Tue Jan 26, 2010 11:49 am

  ahhahahahaahhaahha

  Sponsored content

  Re: Si me hi pa pare ne pc te internet caffe

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Dec 16, 2018 6:14 pm