Shes processor AMD Athlon 2.21 Ghz ( i ri pa përdor )

  Share
  avatar
  fann1
  Member
  Member

  Poenat : 3
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 1

  Shes processor AMD Athlon 2.21 Ghz ( i ri pa përdor )

  Mesazh nga fann1 prej Tue Jan 26, 2010 12:23 am

  AMD Athlon 64 LE-1600 2.21 Ghz , FSB Speed (1000 Mhz) , Cashe memory ( 1 MB) , shpenzon 45 watt energji elektrike , përkrah 64-Bit arkitektur .
  Ky processor përkrah ato pllaka amë të cilat kan CPU Socket AM2 dhe AM2+

  Qmimi : 35 Euro

  kontakto: 044-471-924

  E-mail : [You must be registered and logged in to see this link.]
  avatar
  chipsii
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 26
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : Hacke'D
  Numri i postimeve : 11

  Re: Shes processor AMD Athlon 2.21 Ghz ( i ri pa përdor )

  Mesazh nga chipsii prej Mon Mar 01, 2010 10:25 pm

  Lir lir koka Skoka shtrejt per Kuna qi i vyn
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Re: Shes processor AMD Athlon 2.21 Ghz ( i ri pa përdor )

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Tue Mar 02, 2010 12:31 am

  Mos Bo Spam

  Sponsored content

  Re: Shes processor AMD Athlon 2.21 Ghz ( i ri pa përdor )

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Nov 20, 2018 10:22 pm