Si me ba mos met thirr a ni numer ne tel ......

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Si me ba mos met thirr a ni numer ne tel ......

  Mesazh nga Zone-X prej Tue Jan 26, 2010 8:23 pm

  Nqofse doni mu liru prej thirrjeve. . .!
  Ni trik per mos me mujt me t'thirr askush.Vepron kshtu:
  *21*044100174# edhe e thirr.
  Mesazhet vin ndersa
  met'thirr smunden,
  ti me thirr mundesh.
  Ai qe tenton me te thirr ia qet se ky numer nuk egziston.
  Ndersa kur doni mu kthy ne gjendje te me parshme e veproni kshtu:
  #002# dhe e thirrni.
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Re: Si me ba mos met thirr a ni numer ne tel ......

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Tue Jan 26, 2010 8:25 pm

  Ky osht me shku thirrjet ne nr 044100174
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Re: Si me ba mos met thirr a ni numer ne tel ......

  Mesazh nga Zone-X prej Wed Jan 27, 2010 12:17 pm

  RiNNoHaCKeR shkruajti:Ky osht me shku thirrjet ne nr 044100174
  po de

  Sponsored content

  Re: Si me ba mos met thirr a ni numer ne tel ......

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:55 pm