Internet Browser i fshehur ne PC qe kurr se keni perdor

  Share
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Internet Browser i fshehur ne PC qe kurr se keni perdor

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Wed Jan 27, 2010 4:51 pm

  Internet Browser i fshehur ne PC qe kurr se keni perdor

  Ketu do te mesoni qe te perdorni njer internet browser te cilin mund ta shfrytezoni kur nuk ben asnje tejter internet browser qe te shfletoni faqet e juaj ne internet ne rehati .

  Pra shkojme .

  Se pari duhet ta hapni windows kalkulatorin ndoshta e keni perdor najhere per nevojat e juaj , ket mund ta beni lehte duhet shkaur me windos button ( me ate shenjen e windowsit ) +R ne RUN shkruani "calc" dhe trusni OK , dhe ju hapet Kalkulatori :
  Pastaj te adresse bar ku shkrun titullli larte ne anen e majte , klikoni me te djathe dhe zgjedhni opcionin JUMP TO URL

  Kur te e hapni dritaren shkruani kete kode me gjihte apostrof `
  E kopjoni kejt qeto edhe ja bani Paste :
  Kodi:
  [You must be registered and logged in to see this link.]
  Dhe tani mund te vizitoni faqe te tjera , duke e perseritur kete procedur te fundit por tash nuk e shrkuni ma [You must be registered and logged in to see this link.] po e shkruni psh [You must be registered and logged in to see this link.]

  Kjo eshte e testuar ne Windows Xp sp2 dhe funksion 100 % , ta dini se Flash animacionet kjo menyre nuk i qel , as JACA e keto , vetem HTML , pra ne raste nese nuk ban tjeter sen mund ta perdorni kete

   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:53 pm