HDD Qe nuk punon < beje me punu per 10min

  Share
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  HDD Qe nuk punon < beje me punu per 10min

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Mon Feb 15, 2010 5:22 pm

  HDD Qe nuk punon < beje me punu per 10min


  HDD qe nuk puno behe te punoj perr 10 minuta
  Me te shumtete hard disk drive (H
  DD)
  Nga perdorimi i shumte DIgjen Dhe nuk punojne me
  Pra nuk bejn me dhe i hedhim poshte..
  the humbim tetera archivat
  Ok sot do tju Tregoj nje trick
  Hiqeni HDD dhe vejeni ne nje plasmas ose ne nje cant
  Prej plasmasi
  mbylleni forte dhe futeni ne Figorifer ne grirrije
  (Ati ku vejm mish ,Peshk )
  Do ta leni per 1 dite teter
  dhe pastaj
  Veheni tek pc ati ku qe dhe dizni pc dhe beni back up
  ato archiva qe donit
  HDD do punoj vetem per 10 minuta
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Re: HDD Qe nuk punon < beje me punu per 10min

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Mon Feb 15, 2010 5:23 pm

  Nuk e di sa eshte e vertete dhe a funksionon,por do ta provoj dhe do tiu tregoj

   Ora është Sun Dec 16, 2018 6:45 pm