Si te krijojm nje folder qe si ta klikojsh ta shkym pc .....

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Si te krijojm nje folder qe si ta klikojsh ta shkym pc .....

  Mesazh nga Zone-X prej Sun Feb 21, 2010 1:54 pm

  Se pari ti e klikon ne DESKTOP me tastin e djatht te mausit dhe e krijoj ni folder Shortcut pastaj ne hapsire ju e shennoni kete

  %windir%\System32\Shutdown.exe -s -t 0 pastaj shkon next edeh e kryn
  Dhe pastaj do te formohet ne desktop ikoni me te cilin shuket PC-ja:)
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:36 pm