Si ta hekim Don't send

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Si ta hekim Don't send

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 8:28 pm

  Munesh edhe kshtu My Computer ne Hapsiren e Lir te My Computer klikojm me tastin
  e djatht dhe shkomi propties tana shkomi advanced tana Error Reporting dhe
  klikomi '' Disable error reporting ''


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:42 pm