Si me Kriju Msnbot

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Si me Kriju Msnbot

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 8:31 pm

  Downloadone ket program :


  [You must be registered and logged in to see this link.]


  E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni [You must be registered and logged in to see this link.] dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh:emri@hotmail.com)
  Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
  pastaj Klikoni Enter....
  E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:
  Cito:
  Si je=mire ti si je?
  qa je tu bo=qe po rri ti
  Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
  Dhe e runi notepadin...
  Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
  Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet....


  Tutoriali i par ne KOsov se si me maru nje MSNBOT


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:42 pm