Si te Krijojm Nje Pop up Message me Notepad

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Si te Krijojm Nje Pop up Message me Notepad

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 8:36 pm

  Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Te Krijojm Nje POP UP Message Me Notepad..

  1.Hapim Notepadin

  2.E Shkruajm Kete: MsgBox "Messazhi Juaj" ,20, "Titulli" Dhe Nese Doni Ti Beni Dy Messazhe Apo Me Shum E Beni Kshtu: MsgBox "Messazhi Juaj 2" ,20, "Titulli 2" Dhe Nese Doni Ti Beni 3 Ateher E Beni Aty Ku Esht 2 E Beni 3.

  3. Dhe E Ruani si te doni.vbs


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 6:00 pm