Pastro pc-n tuaj TotalishtShareActions !

    Share
    avatar
    ak47***
    Administrator
    Administrator

    Male Age : 23
    Poenat : 806
    Reputacioni : 6
    Vendndodhja : AHT-Crews
    Numri i postimeve : 300

    Pastro pc-n tuaj TotalishtShareActions !

    Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 8:38 pm

    qe ta pastrojsh Pc-en tuaj totalisht nga filet e pa nevojshme e gjera te tilla shkojme keshtu :
    1. Për ti fshir , cookie-t, internet Histro-in,Temp File-et OLD fajllat Etc.. Totalisht..
    Veprojm kështu...

    2.Shkojm Tek Butoni StarT
    3.Run
    4.Në run e Shënojm cleanmgr /sageset:50


    dhe te gjitha pikat duhet te tikohenne 200


    __________________________________________________________________________________________________________
    [You must be registered and logged in to see this image.]

      Ora është Tue Oct 23, 2018 11:11 pm