Vendos Password ne Winrar

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Vendos Password ne Winrar

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 8:39 pm

  di qe ky per shume eshte nje tutorial shume i thjeshte, mirpo ka disa persona qe u nevojitet.

  Se pari Shkojm Keshtu

  E Hapim Winrar-in ne te cilin deshirojme te veme passwordin.

  Shkojm --- File >>> Set Default Password >> E Shenojm Passwordin 2 her dhe e klikojme OK

  edhe Kryhet ...


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 6:32 pm