Si te ndryshojme Startin

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Si te ndryshojme Startin

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 8:42 pm

  Ne ket tuto do ju tregoj se si te ndryshoni Startin ...

  Per ta ndryshuar duhet ta downloadoni kete program

  Costum Start 1.2 Ket mund ta downloadoni Ketu

  [You must be registered and logged in to see this link.]

  E shkruani aty emrin qe deshironi te kete dhe Prekni Aply Ja si ne foto


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 7:10 pm