Ndez pc per 10 Seconda

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Ndez pc per 10 Seconda

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 8:43 pm

  Ndeze PC Per 10 Sec

  Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shtype Regedit -----> Shtyp ENTER


  Tash shikon per "key":

  HKEY_LOACAL_MECHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\ContentIndex

  Pastaj e gjen nje key qe quhet "Startup Delay" -----> kliko dy her ne te

  Where its Base, kliko Decimal -- esht Default Value eshte 4800000,

  Ndryshoje ne: 40000

  Tani mbylle Registry Editor dhe ristatroje kompjuterin Per Efekt...!


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  avatar
  Ultr!x-H4ck3r
  Member
  Member

  Poenat : 2
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : Kukes
  Numri i postimeve : 2

  Re: Ndez pc per 10 Seconda

  Mesazh nga Ultr!x-H4ck3r prej Tue Feb 23, 2010 12:27 am

  Very Happy
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Re: Ndez pc per 10 Seconda

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Tue Feb 23, 2010 9:34 am

  Ultr!x-H4ck3r shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]
  Prezantohu para se te postojsh!
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Re: Ndez pc per 10 Seconda

  Mesazh nga Zone-X prej Thu Feb 25, 2010 11:00 pm

  hehhhhe
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Re: Ndez pc per 10 Seconda

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Thu Feb 25, 2010 11:31 pm

  Zone-X shkruajti:hehhhhe
  Edhe ti Zone-X mos bo Spam ose Chit/Chat

  Sponsored content

  Re: Ndez pc per 10 Seconda

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Dec 16, 2018 7:05 pm