Si tja ndryshomi ngjyren kur selektomi naj sen

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Si tja ndryshomi ngjyren kur selektomi naj sen

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 8:45 pm

  Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka

  99.8% e pc e kane ngjyren qe kur selektojme dicka behet blu
  por nqs duam tandryshojmeshkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe shkoj te propeties
  ne tabelen qe na shfaqet shkojme tek AppearanceAdvancet
  na hapet nje tabel tjeter ku zgjedhim tek ITEm - selcted item
  ne krah te djathte te saj , pas madhesise kemi ngjyren qe e ndryshojme e bejme sipas qejfit
  me pas Ok dhe eshte ne rregull


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:48 pm