Fshija USB virusat !!! Shum thjesht !!!

  Share
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Fshija USB virusat !!! Shum thjesht !!!

  Mesazh nga Vizitor prej Sat Jan 23, 2010 8:51 pm

  START>RUN dhe ne run shenoni F:/ shtypni ENTER dhe USB-ja
  do te hapet si mos te kishte virus

   Ora është Sun Dec 16, 2018 7:23 pm