Mbledhja dhe zbritja e numrave natyror...

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Mbledhja dhe zbritja e numrave natyror...

  Mesazh nga Zone-X prej Sun Jan 24, 2010 6:54 pm

  Mbledhja dhe zbritja e nurave natyror te kunderta, te cilat kryhen ne procedur te njejt por vtem te mbledhja mblidhen numrat kurse te zbritja zbriten numrat ......
  Nese keni ndonje pyetje lirisht pyetni ne kete tem ........

   Ora është Fri Jun 22, 2018 6:12 am