Hack weba me piczo ama pale a ban mo se o vjetru

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Hack weba me piczo ama pale a ban mo se o vjetru

  Mesazh nga Zone-X prej Tue Jan 26, 2010 12:02 am

  ..............pra njeri qe 1 tutorial si me i "ndal" weba piczo-s :
  mere ket tool : .....................
  [You must be registered and logged in to see this link.]
  dhe ne at program shkruje webin e viktimes :
  emriiviktimes.piczo.....
  dhe aty tek Thread ja bon 100 .
  per 30 minuta do te jet offline , sa e mban ate qaq do te jet offline.
  ne at moment qe programin e hek hapet webi perseri .
  pra tashti nisja hacke
  Vetem se Programi ka virus ok klm nuk asht i rezikshem
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 6:22 pm