Internet Explorer 9 vjen në mars

  Share
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Internet Explorer 9 vjen në mars

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Sun Feb 21, 2010 10:19 pm

  [You must be registered and logged in to see this image.]


  Internet Explorer 9 vjen në mars

  Microsoft po përgatitet të paraqes versionin e parë të shfletuesit të vet të internetit Internet Explorer 9 gjatë muajit të ardhshëm.
  Tani për tani nuk ka informata nëse do të jetë versioni eksperimental apo ndonjë version tjetër, por e sigurt është që në ngjarjen e radhës “MIX10” do të bëhet fjalë shumë për IE9.
  Dean Hachamovitch, menaxher i përgjithshëm i ekipit përgjegjës për dizajnin, zhvillimin dhe lansimin e IE9, do të jetë njëri prej personave i cili do të mbajë fjalimin hyrës në ngjarjen “MIX10” e cila mbahet gjatë muajit të ardhshëm në Las Vegas. Ai do të flasë për ndryshimet dhe avancimet të cilat do t’i sjell IE9, por fjalimi i tij do të përfshijë edhe disa befasi tjera.

   Ora është Wed Oct 24, 2018 12:27 am