Ktheni imellat qe i keni fshire me pare..

  Share
  avatar
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male Age : 23
  Poenat : 806
  Reputacioni : 6
  Vendndodhja : AHT-Crews
  Numri i postimeve : 300

  Ktheni imellat qe i keni fshire me pare..

  Mesazh nga ak47*** prej Sat Jan 23, 2010 9:10 pm

  Ktu po ju tregoj si me kthy prap imellat qe i keni fshire ju
  1.Hapni imellen.
  2.Klikoni te Nickename edhe hyni (Personal setting)
  3.Pastaj ne anen e majte e keni Privacy.
  4.Pasi te keni kliku ne privacy,aty tregohen ty lista te ndara me imella.Ne listen e djathtjane imellat e shlyera.
  5.Per ti kthyer ato perseri klikoni me te majte ne ndonje imell dhe klikoni (Move to allow list) dhe ajo imell kthehet prap.


  __________________________________________________________________________________________________________
  [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 6:21 pm