Krijo virus permes Wordit

  Share
  avatar
  Zone-X
  Moderator
  Moderator

  Poenat : 138
  Reputacioni : 0
  Numri i postimeve : 64

  Krijo virus permes Wordit

  Mesazh nga Zone-X prej Mon Jan 25, 2010 11:56 pm

  1.Qile Microsoft Word
  2.Click ALT-F11 ku do te pop-up nje dritare e quajtur VBA editor
  3.ne dritaren "project" do te shohesh "Project (Document1)".
  4.Gjej Mircosoft Word Objects pastaj nen te "This Document"
  5.Click 2 here ne THis Document , fshij qdo tekst qe na paraqitet ne editor (ne anden e djatht )
  6.Hape Tekstin me Code Virusi.txt Merre ktu Teksti qe te paraqitet bonja Copy tere tekstit dmth CTRL+A.
  7.Kthehu prapa ne fqen e hapur nga ALT+F11 nga Wordi dhe commanden PASTE praktiko.
  8.Shtyp ALT-Q ku te kthen ne WORD.
  9.Ruaje DOkumentin.
  10.Mund ta perhapni kujna ja keni inati [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

   Ora është Sun Dec 16, 2018 5:40 pm